Zájezdy Austrálie

Originální poznávací zájezdy od profesionálů z Go2australia. Zájezdy cestovní kanceláře Go2australia jsou plánovány na základě dlouhodobé zkušenosti z Austrálie, hodnocení klientů a objevování nových destinací. Při poznávacích zájezdech do Austrálie klademe důraz na autentické zážitky a poznání australské kultury a způsobu života. Vždy se snažíme připravit program tak, aby byl pestrý, zajímavý a aktivní. Záleží nám na tom, abyste z Austrálie odjížděli spokojeni a s pocitem dobře investovaných peněz za Vaši dovolenou.

australia_dovolena_1.jpg

Poskytujeme kvalitní, cenově dostupný servis a služby při poznávacích, individuálních a tématických zájezdech v Austrálii. Můžete se s námi setkat při zájezdech předních českých cestovních kanceláří. Naší doménou jsou zájezdy do Austrálie na míru s využitím originálního know-how. Jsme čecho-australští licencovaní dopravci a profesionální průvodci.

Poznávací zájezd Austrálie

Poznávací zájezdy Austrálie jsou tématicky vytvořené programy vč. kompletního zajištění služeb a letenek. Všechna místa máme osobně procestována a nabízíme pouze ověřené produkty.
Aktuální nabídku zájezdů od Go2australia naleznete v kapitole Poznávací zájezdy Austrálie.

Individuální zájezdy na míru

Chcete objevovat Austrálii na vlastní pěst? Připravili jsme pro Vás nabídku programů, které si můžete zakoupit jako balíček a procestovat Austrálii třeba jen ve dvou. Vše pro Vás zařídíme. Stačí se jen rozhodnout, kdy se na cestu vydáte. Podrobný přehled nabízených balíčků naleznete na Individuální zájezdy na míru.

Skupinové zájezdy na míru

Jste uzavřená skupina přátel a rádi byste navštívili Austrálii? Připravíme pro Vás tématicky zaměřený program na míru. Společnost Vám budou dělat profesionální průvodci, kteří Austrálii znají, je jejich druhým domovem.