icon icon shadow
Nacházíte se:Austrálie cestování»Austrálie destinace

Austrálie destinace

Severní teritorium

Severní teritorium

Prozkoumejte bohatou Aboriginskou historii a překrásnou, drsnou přírodu Severního Teritoria - úchvatný monolit Uluru, 36 skalních hlav Kata Tjuta, majestátní Královský kaňon, hlavní město rudého středu Alice Springs, NP Kakadu s exotickou faunou a flórou a nejstarší živoucí kulturou světa původních obyvatel, kanoing v soutěskách Katherine Gorge a multikulturní město Darwin.

Severní teritorium - Prohlédnuté položky...

Queensland

Queensland

Vydejte se do "Slunečního státu" - užijte si bělostné pláže, tisíce tropických ostrůvků roztroušených podél Velkého bariérového útesu, pulsující noční život na Gold Coast a pláže plné surfařů, prozkoumejte nejstarší deštný prales planety Daintree, unikátní faunu i floru opuštěného poloostrova Cape York, největší písečný ostrov světa Fraser a opravdové Australské vnitrozemí v okolí Atherton.

Queensland - Prohlédnuté položky...

Západní Austrálie

Západní Austrálie

Nechte se unést nejrůznorodější oblastí Austrálie - liduprázdné pláže Indického oceánu, hraví delfíni ve pobřežních vodách národního parku Monkey Mia, slavná pláž z mušlí Shell Beach, romantická vyjížďka na velbloudech na Cable Beach, jedinečné plavání s největší rybou světa žralokem velrybím, terénní stezka úchvatnou krajinou Kimberleys, zapomenuté skalní útvary Bungle Bungle, majestátní stěny a vodopády NP Karinjini a vinařská mekka Margaret River.

Západní Austrálie - Prohlédnuté položky...

Jižní Austrálie

Jižní Austrálie

Uvolněte se v poklidu vinic a zažijte dobrodružství v drsné přírodě - světově prosnulé vinice v údolí Barrossa, Clare a McLaren, magické opály podzemního města Cober Peby, divoká příroda ostrova Kangaroo, úchvatné vrcholky drsného vnitrozemí Fliders Rangers s kráterem Wilpena Pounds, slavná železniční cesta pouštním vlakem Ghan.

Jižní Austrálie - Prohlédnuté položky...

Nový Jižní Wales

Nový Jižní Wales

Oddejte se nepřebernému bohatství možností a aktivit - pulsující, kosmopolitní Sydney, čarokrásné Modré hory, nekonečné pláže s delfíny Nelson Bay, hippie atmosfera v surfařské mecce Byron Bay, subtropické pralesy pohoří Border Ranges, klenot panenské přírody ostrov Lord Howe a nejvyšší hora Austrálie - Mt Koscziosko ve Sněžných horách.

Nový Jižní Wales - Prohlédnuté položky...

Viktorie

Viktorie

Vydejte se do kraje, kde objevíte nádherné a jedinečné výtvory člověka i přírody - kosmopolitní Melbourne se skvělými restauracemi, elegantní modou a muzeem umění, okouzlující Velká oceánská cesta s 12 apoštoly, majestátní hory Granpians, divoký národní park Wilsons Promotory, tučňáci na ostrově Phillip a světoznámé vinice v údolí Yarra.

Viktorie - Prohlédnuté položky...

Tasmánie

Tasmánie

Zažijte něco skutečně unikátního - panenská příroda ostrova Tasmánie, historická věznice Port Arthur, horské treky v pohoří Craddle, úchvatná zátoka Wineglass v národním parku Freycinet, divoký ostrov Brunny, drsná příroda národního parku Southwest a vodopády v Mount Field NP, ochutnejte proslavené Tasmánské sýry a Pinot Noir od českého vinaře Josefa Chromého.

Tasmánie - Prohlédnuté položky...

Teritorium hlavního města

Teritorium hlavního města

Milovníci umění a kultury jistě ocení nabídku výstav a muzejní expozice v hlavním městě Austrálie - Canberra, které je postavené dle vizí amerického architekta Griffita. Navštivte jediný parlament na světě, kde se můžete procházet nad hlavami zákonodárců. ACT se nachází v blízkosti NP Sněžné hory může také nabídnout bělostné pláže s delfíny a velrybami v Jervis Bay.

Teritorium hlavního města - Prohlédnuté položky...
Go2Australia

Cestovní kancelář Go2australia se dlouhodobě specializuje na zajišťování pobytů v Austrálii.
Nabízíme služby a servis bez kompromisů. Nabízíme zájezdy do Austrálie. Více na www.go2australia.cz